Hraní v herních fórech

6. září 2014 v 20:08

Volné hraní znamená, že postavy si příběh vymýšlejí sami, určují, co udělají apod. Samozřejmě se hraje na herních fórech. Někdy se ale stane, že Vám do příběhu zasáhne Vypravěč.

Nina:
Nina si sedla pod strom a rozhlížela se okolo. Když si krajinu dostatečně vtiskla do paměti, vyndala ze své kožené brašny po prababbičce svůj skicák a sadu pastelek. Skicák si položila na kolena, z penálu vytáhla zelenou pastelku a začala kreslit trávu okolo sebe. Poté dokreslila ještě nebe, jezero ležící opodál a ptáky letící nad ním.

Vypravěč:
Najednou se začne zatahovat, nad dívčinu sedící pod stromem se nahrnuly černočerné mraky a chvíli se nic nedělo. Po několika vteřinách nekonečného čekání se rozpršelo, an dívčin skicák začaly dopadat kapky zminimalizované větvemi stromů. Posléze se jí kresba rozmočila a zbyly z ní jen barevné šmouhy.

Vypravěče nesmíte ignorovat, to co napíše, vždy platí. Pokud tak učiníte, budete stihnuti trestem.

NPC je postava na určeném místě vytvořená Vypravěčem. Hráči musejí respektovat popis dané osoby a v žádném případě nepředělávat její charakter ani vzhled.


Dobrodružství není volná hra. Jedná se o výpravu pojednávající vždy o nějakém tématu (např.: Někdo ukradl královně korunu a cílem Dobrodružství je jí získat nazpět. Jakmile se cíl splní, hráči hrající Dobrodružství se rozejdou zpět do svých normálních životů). Každé Dobrodružství má jen určitý počet hráčů, který je napsaný v prvním příspěvku nového Dobrodružství. Po skončení Dobrodružství je uzamknuto a znepřístupněno hráčům. Každé Dobrodružství bude mít vedoucího, kterého musejí ostatní hráči poslouchat. Tento vedoucí zastává funkci Vypravěče.

Pravidla pro vedoucího Dobrodružství:

1) Nesmí zabíjet žádné hráče ani jim nějak ublížit bez toho, aby se s ním předem dohodl.
2)Vedoucí nesmí Dobrodružství moc protahovat a měl by se snažit udržet ho v délce reálných 2-3 týdnům.
3)Vedoucí musí ve všech případech zadání mise splnit.
4)Vedoucí určuje směr cesty a kam hráči půjdou, smí ovlivňovat počasí atd.
5) Může si vytvořit vlastní NPC, které použije jen na té jedné dané misi. Nesmí to být nikdo, kdo už je vymyšlený nebo někdo nadpřirozeně silný apod., například mistr kouzel. Vedoucí si ale může vymyslet padoucha, kterého posléze zabijí.

Podle úrovně se může přihlásit jen určití hráči.

NT Mise- této mise se mohou zúčastnit pouze královny a králové Ravenie. Je to životu nebezpečná mise, většinou velmi dobře oceněné.

N Mise- těchto misí se mohou zúčastnit všichni.

PV Mise- podvodní mise, pouze pro mořské panny

V Mise- vzdušné mise, kterých se zúčastňují pouze víly a waroni

Nehlašte se do Dobrodružství, pokud víte, že nebudete mít příští týden až dva čas. Snažte se psát příspěvky do Dobrodružství co nejdelší a alespoň jednou za dva dny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama